Kancelaria Księgowo Podatkowa Abakus Plus – od ponad 20 lat dba o mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz Podmioty Ekonomii Społecznej dostarczając profesjonale usługi księgowe podmiotom reprezentującym różne gałęzie biznesu.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-rachunkowej firm i podmiotów ekonomii społecznej. Działalność naszego biura rachunkowego rozpoczęła się w 1994 roku od tego czasu dokonaliśmy drobnych zmian w nazwie jak i formie działalności, jednak zasady funkcjonowania i podejście do klienta przez cały ten okres pozostaje niezmienne.

Nasze biuro tworzy zespół kompetentnych pracowników z bogatym doświadczeniem dla których księgowość to pasja. Pogłębianie wiedzy, szkolenia oraz kursy pozwalają się nam rozwijać i na bieżąco reagować na zmiany zarówno w przepisach podatkowych jak i wymogi narzucane przez różne organy.

Posiadane ubezpieczenie OC stanowi gwarancję bezpieczeństwa naszych klientów, co przekłada się na swobodę pracy i osiąganie jeszcze lepszych efektów przez naszych pracowników.

Naszymi klientami są firmy oraz PES zarówno z Konina i okolic, jak i z terenu całego kraju. Zapewniamy indywidualne podejście oraz elastyczną ofertę usług, którą każdorazowo dopasowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby małych i dużych firm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół Kancelarii Księgowo Podatkowej Abakus plus