Od 22 października możecie znaleźć w Koninie specjalistyczny sklep zajmujący się wózkami i fotelikami dziecięcymi, pod szyldem ogólnopolskiej sieci BoboWózki. Jesteśmy lokalną firmą, której pomysł na biznes wziął się z własnych potrzeb. Jesteśmy w branży dziecięcej od 7 lat.

Mając małe dziecko stwierdziliśmy, że lokalne sklepy oferujące tego rodzaju asortyment nie spełniają naszych wymagań, co więcej wielu znajomych również to potwierdzało. Postanowiliśmy zgłębić temat zaczynając od wizyty na targach dziecięcych w Kielcach gdzie nawiązaliśmy pierwsze kontakty handlowe, z których wiele trwa do dziś.

Przez cały ten czas stawialiśmy i stawiamy na to, aby każdy klient poczuł się wyjątkowy. Kładziemy duży nacisk na jakość obsługi klienta. Każda osoba, która do nas przyjdzie otrzymuje rzetelne, sprawdzone informacje oraz porady na temat jaki wózek czy fotelik samochodowy będzie dopasowany do jej potrzeb.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo maluszka – każdy fotelik jest przez nas dobrany do auta i dziecka, a rodzice nauczeni prawidłowego montażu. Nie idziemy na skróty!

Czasami należy przymierzyć kilkanaście modeli, aby uzyskać prawidłowy kąt nachylenia 🙂

Kochamy to, co robimy czego odzwierciedleniem są Wasze opinie o naszej pracy – i to jest dla nas najlepsza nagroda.”

Sylwia Bartyszak