Uwaga. Od poniedziałku 8 listopada 2021 roku zmienia się trasa przejazdu linii 57 a także wprowadzamy korekty w rozkładzie.

  • od przystanku „Kolska” w kierunku Szczepidła nowa trasa „57”przebiegać będzie ulicami Sztarka, Żwirki i Wigury, Wodną, Szarych Szeregów, Wałem Tarejwy do Kolskiej i dalej po obecnej trasie. W związku z tą zmianą autobusy linii 57 jadąc w kierunku Szczepidła, będą się zatrzymywały na dodatkowych przystankach: „Szarych Szeregów”, „Wał Tarejwy” i „Żwirki i Wigury”
  • przez okres jesienno-zimowy linia 57 nie będzie obsługiwała przystanków „Zagórowska”, „Posoka” i „Rumin działki”. Autobusy jadąc Trasą Bursztynową, nie będą już wjeżdżały w ulicę Zagórowską w kierunku Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Rumin”.

  • zawieszamy kurs o godz. 5:20 z przystanku początkowego „Piłsudskiego” w kierunku Szczepidła dla dni roboczych. Zastąpi go kurs o godz. 5:18 z przystanku „Szarych Szeregów”. Kurs powrotny ze Szczepidła będzie w związku z tym przyspieszony na godz. 5:34.

  • również zawieszeniu ulegnie kurs o godz. 6:55 z „Grunwaldzkiej” w kierunku Szczepidła. Zastąpi go kurs z „Szarych Szeregów” również o godz. 6:55. Zmiana dotyczy dni roboczych.

w niedziele i święta zawieszamy kurs o godz. 7:10 z „Piłsudskiego” w kierunku Szczepidło. Zamiast niego linia 57 pojedzie o godz. 7:33 z przystanku „Szarych Szeregów”.Kurs ze Szczepidła z godz. 7:35 zostaje opóźniony do godz. 7:55

  • kurs z Cmentarza Komunalnego z godz. 8:35 będzie opóźniony i rozpocznie się o godz. 8:55‼

Kolejna zmiana czeka pasażerów linii ️61. W dni robocze autobusy będą wyjeżdżały z przystanku początkowego „Poznańska” o godz. 22:09 a nie jak wcześniej o 22:04.

Prosimy naszych pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy na naszej stronie internetowej.