WŁĄCZ POMAGANIE!
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM 30. FINAŁU WOŚP

Dołączcie do nas i pomagajmy RAZEM! Od dziś, 8 listopada 2021 roku, możecie dołączać jako wolontariusze do naszego Sztabu WOŚP nr 740. Rejestracja jest bardzo prosta – wystarczy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić formularz. Czekamy na Was!

Sztab WOŚP po raz kolejny powstał w Koninie. Koordynatorem akcji jest CKiS-DK Oskard. Szefową sztabu – Justyna Kałużyńska. Współpracują z nami miasto Konin, służby, lokalne media, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, artyści, szkoły, sportowcy, służby, ościenne gminy. Wielki Finał zaplanowano na 30 stycznia 2022 roku tradycyjnie w C.H. Galeria nad Jeziorem. W tym roku w konińskim sztabie kwestować będzie aż 725 wolontariuszy!

Wolontariuszki i wolontariusze, którzy chcą dołączyć do konińskiego sztabu WOŚP numer #740 mogą już od dziś rejestrować się samodzielnie na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl

Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza. Obowiązują Cię wszystkie postanowienia w nim zawarte.

Odprawa wolontariuszy, rozdawanie identyfikatorów i puszek odbędzie się 30 stycznia w Galerii nad Jeziorem.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.