Święta bożonarodzeniowe to czas, którego atmosferę budujemy na długo przed tym wyjątkowym dniem! Na ulicach naszych miast pojawiają się ozdoby świąteczne, witryny sklepowe pełne są bombek, choinek i wirujących płatków śniegu, a w nas samych budzą się bardzo radosne emocje.

Niezwykły koncert szykuje dla mieszkańców Konina Studio wokalne i nagraniowe My Voice. 10 grudnia o godzinie 18:00 w sali klubowej Centrum Kultury i Sztuki Oskard będzie można posłuchać świątecznych piosenek, które z pewnością pozwolą wprowadzić nasze świąteczne emocje na kolejny poziom.

Czternaście dni przed świętami postawiliśmy na piosenki świąteczne, pozostawiając kolędy na moment kiedy spotkamy się przy rodzinnym, bożonarodzeniowym stole. Chcielibyśmy aby ten wieczór był radosny i dał naszym widzom chwilę wytchnienia tak potrzebną w dzisiejszych czasach i w tym wyjątkowo wymagającym, przedświątecznym okresie. (mówi Beata Michalak-Górna, organizator koncertu).

Jeśli więc pomimo przedświątecznej gorączki znajdziecie chwilę, to zapraszamy Was wszystkich na to wspaniałe wydarzenie muzyczne. Dobra zabawa, radość wspólnego śpiewania i masa pozytywnych wrażeń to to, co Studio My Voice kładzie pod Choinką naszych konińskich, kulturalnych wydarzeń.

Zapraszamy!