Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Miasto Konin oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają na #niezwykłe widowisko muzyczne pod tytułem „Śpiewaj z nami – Aniołami”.

Spektakl odbędzie się 20 stycznia o godz. 17 w DK Oskard. Z okazji zbliżającego się święta szczególnie zapraszamy wszystkie #Babcie i #Dziadków.

Na scenie pojawi się między innymi Święty Piotr, niesforne Aniołki przygotowujące prezenty i oczywiście Święty Mikołaj rozwożący świąteczne paczki. Kolędy i pastorałki zaśpiewają młodzi wokaliści z MDK przygotowani przez wspaniałe instruktorki – Sylwię Dziardziel, Annę Marciniak i Martę Janczak. Ekipę aktorską stanowią uczestnicy zajęć teatralnych prowadzonych przez Jarosława Sparażyńskiego, czyli grupa „ Pierwsza Trema”.

Pojawią się również tancerki z zespołu Top Dance z MDK – prowadzonego przez Agnieszkę Łapaj- Lewandowską i Katarzynę Łapaj. Muzyka na żywo zabrzmi za sprawą rockowego ansamblu, który zjedzie do Konina z różnych stron Polski. Kierownictwo artystyczne i gitara Adam Herbowski, instrumenty klawiszowe – Adrian Latosiewicz, perkusja – Paweł Łuczyński, bas – Wojtek Stanisz.

Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasie DK Oskard od przyszłego tygodnia.

Młodzieżowy Dom Kultury