Miło nam poinformować, że gościliśmy w Naszym zakładzie delegację władz, radnych, prezesów spółek oraz dziennikarzy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Wizyta ta była zorganizowana przez Panią Aleksandrę Budzyń – Koordynatora Projektów Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego. Głównym zagadnieniem, które przyświecało tej wizycie była budowa oraz eksploatacja zakładu termicznego unieszkodliwiania odpadów, wraz z plusami oraz minusami takiej inwestycji. Nasi goście wysłuchali interesującej prelekcji Pana Andrzeja Drewniaka oraz uzyskali wiele cennych informacji i ciekawostek od Panów kierowników Krzysztofa Maślanki oraz Ireneusza Jeńcia.

Pani Dyrektor Elżbieta Streker-Dembińska podzieliła się swoją wiedzą dotyczącą procesu inwestycyjnego oraz późniejszej eksploatacji instalacji oraz zadeklarowała nasze wsparcia merytoryczne przy budowie ostrowskiej elektrociepłowni. Wizyta odbyła się dzięki bardzo sprawnej organizacji tej wizyty przez Panią Renatę Tomczak.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że temat budowy instalacji wzorowanych na naszej jest coraz bardziej popularny, cieszymy się z wizyt śmiałków którzy chcą podjąć się takiego wyzwania oraz trzymamy za nich wszystkich kciuki z nadzieją, że im się również powiedzie.

Henryk Drzewiecki; Elżbieta Streker-Dembińska; Szymon Kocioruba;

MZGOK Sp. z oo w Koninie