14 lipca odwiedzili Osadę Janaszkowo niezwykli goście – lekarze, którzy znają się od ponad 50 lat i wspólnie studiowali na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu).

To koleżanka i koledzy z roku śp. doktora Piotra Janaszka, naszego Patrona! Byli pod wrażeniem centrum rehabilitacji i udzielali konsultacji medycznych naszym Podopiecznym.

Z uwagą wysłuchali historii Piotra (po wypadku komunikacyjnym) i Tomka (po skoku na główkę). Podziwiali efekty, jakie osiągają dzięki rehabilitacji i w mieszkaniach treningowych!

Z osób w pełni zależnych od innych zaczynają nowe, niezależne życie!

Do Osady Janaszkowo dotarli też przyjaciele z Finder Polska, którzy uwielbiają robić niespodzianki! W połowie maja zorganizowali dla swoich kontrahentów rowerową wyprawę Finderowy Pierścień dookoła Poznania – to prawdziwe PODAJ DALEJ. Wspólnie przejechali 190 km – z tej okazji firma Finder przekazała 20 tys. zł na Osadę Janaszkowo❤️ Dodatkowo dołączyła też do grona Dobroczyńców, dzięki którym organizujemy kolonie Małych Odkrywców dla dzieci z niepełnosprawnościami❤️

Wszyscy goście spotkali się z Małymi Odkrywcami i mogli obserwować ich w akcji 🙂 Jedna grupa dzieci brała udział w zajęciach sportowych na dworze, a druga w spotkaniu z Liskiem Ibiskiem. Powstawały nowe wakacyjne opowiadania o sympatycznym lisku, który pomaga dzieciom lepiej zrozumieć świat:-)

#FundacjaPodajDalej#PiotrJanaszek#UMPoznań#MaliOdkrywcy#FinderPolska