Ten dom będzie pachniał historią miasta. W lutym 2022 roku ruszyła budowa kolejnego budynku przy

ul. Obrońców Westerplatte.

W planowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym będzie się znajdowało 16 lokali mieszkalnych rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej od 40 m² do 54 m² z oddzielnymi komórkami lokatorskimi.

Budynek dostosowany będzie dla osób z niepełnosprawnością w zagospodarowaniu terenu oraz w części parterowej. Na terenie posesji pojawi się 16 miejsc parkingowych do których dojazd będzie możliwy dla posiadaczy pilota do szlabanu.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane KROL Sp. z o.o. sp.k. z Kłodawy.

Roboty mają się zakończyć w czerwcu 2023 roku

W innej lokalizacji Konina powstaje Osiedle Jaspisowe to nowoczesna, rodzinna inwestycja, która powstaje pomiędzy ulicami Szpitalną i Piłsudskiego. Będzie to wyjątkowe miejsce z dobrym dostępem do centrum miasta.

Lokalizacja gwarantuje komfortowy dostęp do często odwiedzanych miejsc m.in.: sklepów, centrum handlowego Ferio, punktów usługowych, szkoły, przedszkola, ośrodków zdrowia, urzędów, restauracji czy obiektów sportowych. Blisko także do przystanków komunikacji miejskiej oraz kluczowych tras dojazdowych.

W pierwszym budynku powstaną przestronne mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażu 38-65 m2 wykończone w stanie deweloperskim z balkonem lub loggie. Natomiast na podziemnej kondygnacji zaplanowano 12 miejsc parkingowych. Do dyspozycji lokatorów nie zabraknie również miejsc postojowych naziemnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców w budynku znajdą się również komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Budynek zaprojektowany bez barier architektonicznych zostanie wyposażony w nowoczesne cichobieżne windy.

Przewidywany termin oddania do użytku to październik bieżącego roku.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 63 245 75 41 oraz 601 694 041.

Zachęcamy również do obejrzenia mieszkań za pośrednictwem wizualizacji3D: http://mtbs.konin.pl/wizualizacja.php

Artykuł promocyjny.