Po wakacyjnej przerwie wracają do Kina Centrum ,,Dzieciaki w Centrum”. Najmłodszych widzów czekają wspaniałe atrakcje w nowej odsłonie akcji. Najbliższe spotkanie już w niedzielę, 18 września. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum projekt ,,Dzieciaki w Centrum” organizują we współpracy z siecią kin Europa Cinemas. Ma on na celu promocję kina europejskiego wśród dzieci i młodzieży, pokazując im jednocześnie jak ważną dziedziną sztuki jest kino.

W niedzielę, 18 września, rozpoczniemy o godz. 14.00 animacją ,,Guliwer”. To seans dla dzieci, rodziców oraz opiekunów. Bajka o przygodach światowej sławy podróżnika, opowiada historię jego powrotu do krainy Liliputów.

Po emocjach, związanych z przygodami w bajce, rozpoczną się warsztaty, które poprowadzą instruktorzy z Konińskiego Domu Kultury: Grzegorz Ambroziak, Marta Merdzińska i Klaudia Cembrowicz.

Ten czas, rodzice i opiekunowie dzieci, spędzą przed ekranem Kina Centrum, bowiem o godz. 15.45 rozpocznie się seans filmu ,,Zołza”. To nowa polska produkcja z Małgorzatą Kożuchowską w roli tytułowej Zołzy. Za scenariusz filmu odpowiada Ilona Łepkowska, co gwarantuje duże emocje i zaskakujące zwroty akcji.

Na warsztaty organizowane podczas Dzieciaków w Centrum, można się zapisywać pod numerem tel. 63 211 31 33 wew. 29. Warsztaty są w cenie 10 zł, a bilety na film kosztują 13 zł.

Dzieciaki w Centrum

18 września

14.00 – film dla dzieci „Guliwer” (czas trwania 1 godz. 30 min)

15.45 – warsztaty dla dzieci – zapisy

15.45 – film dla rodziców „Zołza” (czas trwania 1 godz. 40 min)