Szanowni Państwo ❗️❗️❗️ Ostatnio bardzo dużo dzieje się w naszych domach.

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o projekcie, który wymyśliliśmy i realizujemy już od kilku tygodni. Postanowiliśmy własnymi siłami stworzyć 🌺🌹🌷☘️☘️ OGRÓD SENSORYCZNY 🌿🌿🌷🌹🌺, którego zaczątkiem była nasze kwietna łąka i hotele dla owadów.

Dzięki ogromnemu wsparciu MZGOK Sp. z oo w Koninie , który podarował nam hodowane przez siebie ozdobne trawy i produkowany nawóz Magno Hortis mogliśmy zacząć tworzyć kolejne elementy naszego ogrodu.

Serdecznie dziękujemy PGKiM Sp. z oo w Koninie za pomoc w przewiezieniu wszystkiego na teren Dom Pomocy Społecznej w Koninie .

Dzięki Państwa hojności i dobremu sercu uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych i Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera stworzą dla siebie, mieszkańców DPS Konin, a także dla odwiedzających gości miejsce, które pozwoli na odpoczynek, ale również pozwoli cieszyć się szeroką gamą doznań zmysłowych,.

Stworzymy ogród, który będzie aktywować wszystkie zmysły : słuch, węch , smak, zapach, dotyk . Jeszcze raz dziękujemy miejskim spółkom za ogromne wsparcie . Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nas roślinką, nasionami , sadzonką będziemy bardzo wdzięczni. Miło nam będzie, jeśli Państwo udostępnicie nasz post dalej. 🙂.

Dziękujemy. Miłego dnia 😁

Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych w Koninie