Przed Integracyjnym Teatrem z Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ kolejne wyzwanie. Kolejne bez tremy, choć mówią, …że nawet zawodowi aktorzy mają tremę przed premierą…, to nasi aktorzy kolejny raz grają siebie. Grają siebie a raczej na scenie stają się sobą.

„ Nie – Zwyczajni” to tytuł etiudy teatralnej, którą przygotowali nasi uzdolnieni aktorzy z grupy teatralnej Integracyjny Teatr PODAJ DALEJ z Goliny; Martynka, Agnieszka, Natalia, Karolina, Edyta, Grażynka , Arek, Paweł, Daniel i Arek Z. przy wsparciu Joanny Janikowskiej, Justyny Gach i Iwony Grześkowiak.

Nie- zwyczajni to też my. Osoby z niepełnosprawnością i pełnosprawni, których życie toczy się tym samym rytmem co większości społeczeństwa; bawimy się, uczymy nowych rzeczy, czasami spieszymy się, mijamy, doświadczamy smutku i innych emocji każdego dnia.

Niezwyczajność w nas to uważność na drugiego człowieka, empatia, uśmiech i dobroć, którymi obdarzamy innych ludzi. Tacy właśnie jesteśmy, żyjąc w swojej małej społeczności i opiekując się sobą wzajemnie.

Z wielką radością zapraszamy na premierę etiudy, która odbędzie się 8 grudnia 2022 o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Golinie.

Zapewniamy dużo emocji w niezwyczajnym przedstawieniu.

Wstęp Wolny.

Projekt Integracyjny Teatr PODAJ DALEJ jest współfinansowany z środków

Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz 1% podatku