Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza seniorów z LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI do Galerii na Glince, na spotkanie z Krystyną Ruminkiewicz.📅

Termin: 23 sierpnia 2022 r., godz. 11.30🖼

Miejsce: Galeria na Glince, ul. Młodzieżowa 4, Konin.🎟

Bilety wstępu: liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja uczestników pod numerem telefonu: 63 249 11 50 lub w Wypożyczalni Głównej MBP w Koninie, ul. Dworcowa 13.

📍Miejsce zbiórki uczestników: o godz. 11.10, parking przy centrum handlowym E. Leclerc, ul. Przyjaźni 4, Konin. Opiekunka grupy Pani Linda Tomczak zaprowadzi Państwa do Galerii na Glince.

Krystyna Ruminkiewicz – ur. w 1961 r. Artysta plastyk. Członek Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie.

Tworzy w różnych technikach malarskich. Inspiracje czerpie z podróży i licznych plenerów malarskich. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jest właścicielką galerii, gdzie prezentuje nie tylko swoje prace malarskie, ale również inne wyroby artystyczne. Jej prace można oglądać w wielu galeriach w Polsce i galeriach internetowych. Jej ulubionym artystą jest Jan Cybis, który powiedział, że: „Rozwój sztuki opiera się na wyjątkach, a nie na zasadach”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Kultury w ramach zadania „LABORATORIUM DOJRZAŁOŚCI – senior w konińskiej bibliotece” realizowanego przez MBP w Koninie.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie