WASICKI QUINTET AKUSTYCZNIE -PROSTE PIOSENKI to zupełnie nowy projekt.

Zespół w składzie Kamil Wasicki-wokal, gitary, Rafał Stegenta-saxofony, Filip Kałuża-piano, organy Hammonda, Paweł Jankowski-gitara basowa, kontrabas i Paweł Andrzejewski-perkusja zaprezentują zupełnie nowy w pełni autorski materiał.

Teksty i muzykę do utworów napisał Kamil Wasicki. Będzie to zestaw „prostych” piosenek opowiadających o uczuciach, emocjach, wzlotach i upadkach współczesnego, lekko niepewnego jutra człowieka. Wszystko to ubrane w akustyczne, lekko jazzowo- bluesowe aranżacje gwarantuje naprawdę wspaniały koncert.

Występ odbędzie się w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, ul. Młodzieżowa 11, gdzie na wzór popularnych w latach 90 koncertów „bez prądu” zespól zagra wśród publiczności „ na wyciągnięcie ręki , ze specjalnie przygotowanym oświetleniem i nagłośnieniem.


Bilety w cenie 35 PLN dostępne są w serwisie www.kupbilecik.pl oraz w kasie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie. W dniu koncertu bilet do nabycia w kasie M-GOK w cenie 40 PLN.Współorganizatorem imprezy jest : Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie.KLIKNIJ W LINK ABY KUPIĆ BILET http://kbq.pl/82593