Święto Gminy Kramsk będziemy w tym roku obchodzić w ostatni weekend maja. W sobotę i niedzielę – 27 i 28 maja – w amfiteatrze nie zabraknie atrakcji. Pierwszy dzień będzie dedykowany najmłodszym, a wieczorem ich rodzice będą mogli uczestniczyć w koncercie i zabawie z DJem. Drugi dzień to święto gitarowego brzmienia. Zapraszamy!

Podczas tegorocznych Dni Kramska każdy znajdzie coś dla siebie. Sobota, 27 maja upłynie pod znakiem zabaw dla dzieci. Obok amfiteatru staną dmuchane zamki, będą stoiska gastronomiczne, występy artystyczne miejscowych muzyków i wokalistów, atrakcje dla dużych i małych. Dopełnieniem dnia będzie występ gwiazdy wieczoru, zespołu Defis, a później zabawa z DJem. W niedzielę, 28 maja odbędzie się natomiast festiwal rangi ogólnopolskiej, nad którym patronat honorowy objął Artur Lesicki – Guitar Days Festival. W ubiegłym roku, w czerwcu, odbyła się jego pierwsza edycja. Gwiazdą wieczoru będzie dinozaur rockowej sceny – grupa TSA. Jednym z ważnych punktów Guitar Days Festival są także warsztaty gitarowe. W tym roku poprowadzi je Artur Lesicki – doktor sztuki w dziedzinie sztuk muzycznych, gitarzysta, kompozytor, muzyk sesyjny, z ponad 25-letnim doświadczeniem pedagogicznym, uczestnik niezliczonej liczby programów telewizyjnych, członek orkiestr i solista podczas festiwali Sopot Festiwal, Top Trendy i Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Warsztaty odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w sobotę, 27 maja.

Więcej szczegółów na temat tegorocznych Dnia Kramska można będzie znaleźć na stronie internetowej i Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury.