Informacja dotycząca: bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorstw w ramach Działania 10.2 Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 (ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji)

Ruszają dotacje dla firm! Bezpłatne szkolenia w Koninie i Turku.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu Wielkopolski Wschodniej na bezpłatne szkolenia dotyczące możliwości pozyskania dotacji na wsparcie inwestycji w ramach Działania 10.2 Wsparcie inwestycji w MŚP i dużych przedsiębiorstwach organizowanym w związku z ogłoszonymi naborami wniosków o dofinansowanie z Funduszu na Rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. kryteria wyboru projektów oraz dokumentacja dotycząca obu naborów, a także przedstawione zostaną wskazówki i dobre praktyki dotyczące realizacji projektów.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ww. naborami szkolenie przeprowadzone zostanie w dwóch terminach:

19 czerwca br. / Hostel Barbórka, Legionów Polskich 8, 62-700 Turek / w godz. 10:00-14:30

20 czerwca br. / Sala Bankietowa Factoria, ul. Zakładowa 14, 62-510 Konin / w godz. 10:00-14:30

Szczegółowe informacje o programie szkoleń dostępne na stronie https://arrtransformacja.org.pl/szkolenie-dla-potencjalnych-beneficjentow-dzialania-10-2/

Szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Pomocy Technicznej programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027.

Kontakty:

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie: Aneta Majewska, anetamajewska@arrkonin.org.pl,

tel. 693 457 684

Dodatkowe informacje:

[1] Więcej informacja na temat sprawiedliwej transformacji Wielkopolski Wschodniej oraz wdrażania Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji: http://arrtransformacja.org.pl/