Święta, Święta! W Kinie Centrum już 10 listopada!

Kino Centrum w Konińskim Domu Kultury otwiera sezon na świąteczne filmy już 10 listopada! Tego dnia na ekrany kin wchodzi polska komedia romantyczna ,,Uwierz w Mikołaja”, a Kino Centrum postanowiło dodać premierze filmu odrobinę świątecznej magii.

I tak nasi widzowie będą mogli liczyć na prawdziwie świąteczną atmosferę pachnącą świerkami, gorącą czekoladą i zimową herbatką, błyszczącą lampkami, gdzie nie zabraknie upominków od Świętego Mikołaja!

Naszymi świątecznymi partnerami są między innymi: Pizzeria Bravo, Lokal Kuchcik, Imbiss. Döner Kebap, K2 Zatorze oraz K2 w Kazimierzu Biskupim, Epicka cafe&coctail bar, IzaBella make-up&lashes, Skansen Bicz, Kinads – reklama w kinach.

Na seanse filmu ,,Uwierz w Mikołaja”, którym towarzyszyć będzie niezwykła świąteczna atmosfera, Kino Centrum zaprasza 10 listopada o 18.15 i 20.15.

,,Uwierz w Mikołaja” to bożonarodzeniowa opowieść, która zaskoczy widzów. Miłość w romantycznym blasku kominka, tajemniczy nieznajomy oraz spotkanie po latach dawnych kochanków, a wszystko to w magicznym świątecznym czasie, gdy cuda się zdarzają.

Oto pełna humoru, emocji i ciepła ekranizacja książkowego bestsellera Magdaleny Witkiewicz, na podstawie scenariusza królowej polskich komedii – Ilony Łepkowskiej w reżyserii Anny Wieczur. W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada, w której każdy znajdzie swoich ulubieńców, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych. Ten film udowodni, że magia świąt i magia miłości zwyciężą!