Na Potańcówkę dla Seniorów zapraszają do Konińskiego Domu Kultury Prezydent Miasta Konina i Konińska Rada Seniorów. Spotkanie, bogate w konkursy i przemiłe towarzystwo, odbędzie się 5 kwietnia. O część taneczną wieczoru zadba DJ Edward Majer. Darmowe zaproszenia na wydarzenie można odbierać w kasie KDK. Liczba miejsc ograniczona.

Taneczne spotkanie dla Seniorów, zapowiedzieli podczas Koncertu Seniorzy dla Miasta (25 lutego), Prezydent Konina Piotr Korytkowski i jego zastępca Witold Nowak.

Podczas piątkowego wieczoru odbędzie się potańcówka, którą poprowadzi bardzo dobrze znany koninianom DJ Edward Majer. Uczestnicy spotkania wezmą także udział w konkursach na najładniejsze nakrycie głowy oraz na Króla i Królową Balu. Na wszystkich czekać będzie poczęstunek.

Na spotkanie pełne muzyki, dobrej zabawy i konkursów, zapraszamy do Strefy K i Konińskiego Domu Kultury w piątek, 5 kwietnia w godz. od. 17.00 do 21.00.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie KDK. Liczba miejsc jest organiczna.

Kasa KDK czynna jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00. W soboty i niedzielę, kasa rozpoczyna pracę na pół godziny przed pierwszym planowanym seansem kinowym.

Organizatorami Potańcówki dla Seniorów są: Miasto Konin, Konińska Rada Seniorów, Koniński Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie.