Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie,, Koniński Klub Fotograficzny Fajnych Fotografów i Kasjan Farbisz zapraszają mieszkańców Konina na wydarzenie, którego celem jest pomoc dla Ani, która jest żoną naszego klubowego kolegi z KKF FF.

Chcemy pomóc jej wrócić do zdrowia i aktywnego życia. Ania walczy z nowotworem mózgu od 2019 roku. Do niedawna mogła pracować zawodowo i prowadzić w miarę normalny tryb życia. Niestety, „intruz” nie odpuszcza. Anię czeka kolejna faza leczenia, a szacunkowy, roczny koszt to 96 000 zł.

Terapia nie jest refundowana przez NFZ. Oponiak, z którym walczy Ania jest nieoperacyjny i trudny w leczeniu.Dlatego do działania włącza się kultura! Mocą kultury chcemy odmienić los Ani. Dołącz do nas 16 października.

Klubowa brać KKF FF, przyjaciele z CKiS oraz MDK dopingują Ani, włączając się w realizację tego wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen atrakcji. 16 października o 18.00 zapraszamy do foyer CKiS-DK Oskard, na wystawę fotografii Kasjana Farbisza „Konin, przez różowy obiektyw”.

Uwaga! Fotografie będą do zdobycia! O 19.00, w klubokawiarni NOT, rozpocznie się wieczór koncertów! Na początek wystąpi Dominika Sarnowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie z zespołem, w koncercie In Memoriam Kora „Miłość to wieczna tęsknota”. Natomiast o 20.15 swoim gorącym głosem i muzyką zahipnotyzuje nas Sylwia Dziardziel, instruktor śpiewu z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie i zespół TICKET.

W przerwach i po godzinie 21.00 zapraszamy wszystkich do strefy chillout Kasjan Farbisz, mąż Ani, od lat członek Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów, działających przy CKiS w Koninie, włącza się w realizację akcji poprzez autorską wystawę fotografii. – Kasjan jest „lokalnym patriotą”, dlatego w jego obiektywie „modelem” jest przeważnie ukochany Konin.

Tym razem jego miasto zostanie ukazane przez różowy obiektyw. Podczas tej wystawy będzie można obejrzeć 20 wielkoformatowych, wielobarwnych i nieoczywistych ujęć Konina. I co ważne, będzie również możliwość zdobycia tych zdjęć, a także portretu Kory wykonanego przez Henryka Jeziorskiego z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.

Przepustką do uczestnictwa w imprezie jest uiszczenie datku min.20 zł (nadwyżki mile widziane). Cel „Razem dla Ani” na zrzutka.pl. https://zrzutka.pl/nmyu6v.Wejście będzie weryfikowane na podstawie adresu e-mail, z którego dokonano darowizny, screenu z telefonu lub innego dokumentu potwierdzającego wpłatę. Liczy się każda złotówka

Dobra myśl, słowo i intencja również.