Z pewną dozą optymizmu. Rok 2022 z dużym prawdopodobieństwem będzie początkiem powrotu do normalności i funkcjonowania w warunkach trwalszego wzrostu gospodarczego – uznali konińscy przedsiębiorcy, którzy uczestniczyli w debacie eksperckiej „Wpływ pandemii COVID-19 na funkcjonowanie przedsiębiorstw i służb ratowniczych subregionu konińskiego”.

Podczas spotkania przedstawiciele konińskich firm Chemat , Hortimex, Logit i Żak Smak, oraz służb ratowniczych wymieniali się swoimi spostrzeżeniami oraz wnioskami dotyczącymi funkcjonowania w okresie pandemii.

Debacie, która odbyła na naszej uczelni, przysłuchiwali się przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy, wykładowcy i studenci PWSZ w Koninie.😁👍Współorganizatorem debaty, która odbyła się 12 października, była Konińska Izba Gospodarcza. Sponsor i partner strategiczny: ChematSponsorzy: Hortimex i Hydrostal KoninUrząd Miejski w KoninieLogitMPEC KONIN Sp. z ooWork&Benefit Sp z o.o.Art-MetalKM PSP KoninOchotnicza Straż Pożarna TurekproARTIGmina RzgówGmina Kazimierz BiskupiGmina RychwałGmina SompolnoŻak SmakGmina Stare Miasto

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie