4 listopada spotkajmy się po raz kolejny w kręgu piosenki poetyckiej. W zamkowym Muzeum Bardów muzyczne przestrzenie otworzy dla melomanów Zespół Tricolor z laureatką Festiwalu Piosenki Aktorskiej – wokalistką Iwoną Loranc na czele.

Koncert to kolejna odsłona projektu „Muzeum Bardów”, stworzonego przez Muzeum Okręgowe w Koninie we współpracy z muzykiem i kompozytorem Kamilem Wasickim. Projekt zakłada otwarcie na muzyczne doświadczenia nastrojowej sali klubowej w XV-wiecznym zamku, oferując nie tylko kameralną atmosferę, ale i wyjątkową akustykę, nadającą wszelkim wydarzeniom muzycznym niepowtarzalny klimat.

Zespół Tricolor będzie królował w Muzeum Bardów 4 listopada 2022 r. o godz. 19.00

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w muzealnej kasie od dn. 5 października.

Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji pod numerem 513616358.

Zespół Tricolor powstał w Bielsku-Białej w 1998r. Zadebiutował w 2001 roku, by rok później wygrać wszystkie znaczące imprezy festiwalowe skupiające artystów z kręgu piosenki poetyckiej i aktorskiej. Zespół Tricolor zwyciężył w 38. Festiwalu Piosenki Studenckiej. Po kilku latach koncertowania i wydania płyty „Tricolor” artyści poświecili się indywidualnym karierom, ale pomysł zespołu nigdy z ich głowy nie wywietrzał i po 20 latach od pierwszych, znaczących sukcesów pojawili się ponownie na scenach.

Koncerty zespołu przenoszą nas w klimat piosenki poetyckiej, nastrajają poezją i dają niesamowity wachlarz doznań i odczuć. Artyści mają niesamowitą radość ze wspólnego grania, dokładając do tego doświadczenie, program opracowany z sercem i luz sceniczny, otrzymuje się koncert bardzo profesjonalny, dający wrażenia najwyższych lotów.