Z uwagi na chorobę artysty z przykrością informujemy, że planowany na 17 marca 2023 r. koncert Tomka Wachnowskiego odbędzie się w innym terminie. Zakupione bilety zachowują ważność. Aby wieczór 17 marca pozostał jednak w muzycznym klimacie wszystkich posiadaczy biletów zapraszamy na koncert Kamila Wasickiego pt. „Najprościej”.

To będzie wyjątkowy koncert. Koncert złożony z pięknych wybranych, nastrojowych piosenek które można znaleźć na płytach „Chwyć mnie za rękę” czy „Dobre rzeczy się zdarzają”. Nie zabraknie też utworów premierowych. Wszystko zagrane …. NAJPROŚCIEJ.

Do zobaczenia w Muzeum Bardów!

Kamil Wasicki (ur.23.06.1979 w Koninie)– poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta.

Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pt.: „Chwyć mnie za rękę” wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła „TRÓJKA” Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 r pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pt.; Dobre rzeczy się zdarzają wydane przez Agencję Luna Music Polska. Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.