Seniorzy z Konina i powiatu konińskiego zaśpiewają i zagrają po raz 11. w Konińskim Domu Kultury. Na koncert ,,Seniorzy dla Miasta” zapraszamy 25 lutego o godz. 16.00. Na wydarzenie zaprasza Koniński Dom Kultury oraz zespół wokalny Fantazja.

Na scenie KDK wystąpią zespoły wokalne, duety wokalne, soliści oraz instrumentaliści: zespół wokalny Fantazja z Konińskiego Domu Kultury kierowany przez Mirosława Grzankę (gospodarz wieczoru), zespół Jutrzenka z Klubu Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, nad którymi opiekę sprawują Hanna Wojdak i Sławomir Kaliszewski oraz Dominium ze Sławska pod muzycznym kierownictwem Sławomira Kaliszewskiego. Zaśpiewają również solistki Maria Sarna i Barbara Mulnik, które usłyszymy także w duecie. Podczas koncertu wystąpi również akordeonista Grzegorz Wypychowski.

– Muzykowanie dla seniorów to recepta na pogodę ducha i radość życia. To także wspaniała okazja do dzielenia się z tej radości i przyjemności jaką niesie śpiew i muzyka i z innymi – mówi Mirosław Grzanka, opiekun Fantazji.

Seniorzy dla Miasta
Koniński Dom Kultury
25 lutego, godz. 16.00
Bilety: 25 zł