Zdobądź środki na społeczne działania!

Działasz społecznie na terenie Miasta Konina? Masz pomysły, jak zaangażować i zintegrować mieszkańców naszego miasta? Szukasz środków na ich realizację? Weź udział w Konkursie Mikrodotacji Inicjatywa dla Konina!

Do Konkursu zapraszamy konińskie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne

z Patronem (wspierającą organizacją pozarządową) na realizację swoich społecznych, lokalnych pomysłów.

Maksymalna wartość mikrodotacji to 6.000 zł, a zgłoszenia można przesyłać do 17 maja (do godz. 12.00). Projekt finansowany jest ze środków z budżetu Miasta Konina. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum PISOP, które od 24 lat działa na rzecz trzeciego sektora. – Codziennie obserwujemy starania organizacji pozarządowych i problemy, z jakimi się borykają. Często są to niewystarczające środki na działania społeczne, realizowane lokalnie. Konkurs Inicjatywa dla Konina może okazać się świetną okazją do pozyskania środków na działania lokalne, które realizowane będą lokalnie, na terenie Miasta Konina – mówi Anna Twardowska ze Stow. Centrum PISOP.

Masz wstępny pomysł, ale chcesz go skonsultować? Skorzystaj z pomocy doradców Konkursu Inicjatywa dla Konina i mów się na spotkanie lub rozmowę:

• Piotr Kotlarek: 61 851 81 34, 534 205 699 lub piotr.kotlarek@pisop.org.pl

• Paweł Wojciechowski: 61 851 81 34, 534 205 699 lub pawel.wojciechowski@pisop.org.pl

Szczegóły nt Konkursu znajdują się Regulaminie – https://pisop.org.pl/konkurs-mikrodotacji…/do-pobrania

Generator znajduje się na stronie www.pisop.org.pl (należy się zalogować, aby mieć do niego dostęp).

Konkurs organizowany jest ze środków otrzymanych z budżetu Miasta Konina.