Moje pierwsze wyjście do kina: Basia. Jestem w sam raz

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum serdecznie zapraszają najmłodszych widzów do udziału w kolejnej odsłonie projektu ,,Moje pierwsze wyjście do kina”. W piątek, 31 maja oraz 1 i 2 czerwca zapraszamy na pokazy przedpremierowe najnowszych odcinków przygód ulubienicy przedszkolaków – Basi. Najnowsza seria nosi tytuł: ,,Basia. Jestem w sam raz”. Dla małych widzów, z okazji Dnia Dziecka, będziemy mieli upominki!

,,Moje pierwsze wyjście do kina” to wyjątkowy projekt, skierowany do naj naj najmłodszych widzów. Podczas seansów dla dzieci sala Kina Centrum jest specjalnie dostosowana do ich potrzeb:

– nie ma całkowitej ciemności

– dźwięk jest przyciszony

– dzieci mają dużą swobodę poruszania się po sali

– nie obowiązuje cisza

– przed seansem nie wyświetlamy reklam

Projekt ,,Moje pierwsze wyjście do kina”, ma już grono stałych bywalców, dla których pierwsze wyjście do kina, zamieniło się już w drugie, trzecie i kolejne… ale wciąż czekamy na maluchy, które może jeszcze do nas nie trafiły.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, Dziadkowie – jeśli zastanawiacie się czy to już ten czas, by zabrać waszą pociechę do kina, może obawiacie się, jak to będzie, bo wasze dziecko lubi głośno komentować i nie może usiedzieć w miejscu – to nasz projekt jest idealną okazją, by spróbować i wprowadzać powoli dziecko w świat kultury.

Od 31 maja w Kinie Centrum obejrzycie najnowsze odcinki z Basią w roli głównej. Adaptacje uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, podbiły serca najmłodszych widzów i ich rodziców. Czwarta część animacji ,,Basia. Jestem w sam raz” to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości.

Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów: Basia i plac zabaw, Basia i urodziny w muzeum, Basia i alergia oraz Basia i moda.

Cały blok filmowy będzie trwał 45 min. Bilety kosztują 15 zł, a dzieci do 3. roku życia zapraszamy do Kina Centrum bezpłatnie.

Podczas pokazów przedpremierowych 31 maja oraz 1 i 2 czerwca dla każdego małego widza będziemy mieli upominek! Dziękujemy KinAds – reklama w kinie.

Na kolejne pokazy odcinków ,,Basia. Jestem w sam raz” zapraszamy do Kina Centrum również 11, 12 i 13 czerwca.