Jedyna taka impreza – Full of Love

Koncerty, stoiska z rękodziełem, animacje, degustacje i na koniec karaoke tak przebiegło kolejne wydanie ,,Full of Love”.

Od kilku lat imprezę organizują Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie w Koninie.

Event jest związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

W projekt zaangażowani byli również: Fundacja im. P. Janaszka ,,Podaj dalej” , Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem „Gepetto” , Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Koninie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Koninie oraz Fundacja Mielnica.

Na scenie MDK zaprezentowali się artyści z MDK oraz Fundacji Otwarcie. Koncert rozpoczęły bardzo popularne piosenki filmowe wykonane przez podopiecznych Marty Janczak, instruktorki śpiewu. Następnie licznie zebrani goście mogli wysłuchać występu młodzieży z Fundacji Otwarcie. W trzeciej części koncertu z piosenkami Alicji Majewskiej wystąpiła Valeriia Kovalova, a także podopieczni Sylwii Dziardziel, instruktorki śpiewu MDK.

Na ,,Full of Love” nie mogło zabraknąć również pana Henryka ze swoją poezją.

Nastrojowy występ Darii Barszczyk oraz Jana Gembalii rozbujał publiczność. Daria – wokalistka, autorka tekstów, nauczycielka emisji głosu w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie brawurowo zaśpiewała kilka polskich i światowych przebojów.

Na koniec ,,Full of Love ” podopieczni Fundacja Otwarcie przepięknie wykonali utwór ,,Dni, których jeszcze nie znamy „. Przygotowała ich Sylwia Dziardziel .

Koncert zakończyło karaoke.

Tradycyjnie na terenie MDK stowarzyszenia oraz fundacje wystawiły stoiska z rękodziełem i obrazami.

A o różne pyszności zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie oraz firma Ciacho bez cukru.

Na koniec wszyscy gości mogli spróbować pysznego tortu przygotowanego przez Ciacho bez cukru.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej szczególnej imprezie. Widzimy się za rok !

Fot. Mirosław Jurgielewicz