KSS Mustang Konin w tym sezonie do końca pozostał NIEPOKONANY!

Wielki finał Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach rozegrał się w Golinie, w Wielkopolsce 25 maja 2024.

Puchar i tytuł MISTRZA POLSKI zasłużenie powędrował do niezwyciężonych w tym sezonie Zawodników Mustang Konin 🏀♿️🏆

Nie był to jednak łatwy mecz. Rywale Orto-Medico Scyzory Kielce od początku pokazali, że nie oddadzą tytułu Mistrza Polski bez walki! Ich początkowa przewaga nawet 2:13, zmobilizowała w końcu konińskich MUSTANGÓW i walka do końca toczyła się zaciekle, a końcówka wręcz mroziła krew w żyłach. Kosz za kosz i wreszcie sygnał zakończenia ostatniej kwarty z wynikiem 81:81. Ten wynik w połączeniu z poprzednim meczem, gdzie MUSTANG pokonał SCYZORY przewagą 20 punkt, nie pozostawił złudzeń gościom.

Mistrzem Polski w Koszykówce na Wózkach został (po roku przerwy) MUSTANG KONIN 🏆

Ogromnie się cieszymy i gratulujemy konińskim MUSTANGOM 👏🏻

Rywalom z Orto-Medico Scyzory Kielce dziękujemy za waleczną postawę do końca 💪🏻

Dziękujemy za gościnność Burmistrzowi Gminy Golina Mirosław Durczyński, gdzie odbył się finał w pięknej hali sportowej i fantastycznym kibicom, wśród których byli zawodnicy zaprzyjaźnionej drużyny Polonia Golina❤️

Mustangi trenują, osiągają sukcesy i wygrywają dzięki wsparciu PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Polska Koszykówka na Wózkach oraz Konin. Tu płynie energia Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, a także dzięki Sponsorom, wśród których są Primabiotic, Fabryka Diamentów Barber Shop, SPORT i REHABILITACJA, Beauty by Sport i Rehabilitacja, V.A. Gallery Poland, Bud-An, Warriors Gym Konin.