Zgodnie z uchwałą Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków KIG od dnia 01.01.2023 r. nasza organizacja po 32 latach zmienia nazwę na IZBA GOSPODARCZA WIELKOPOLSKI WSCHODNIEJ !

!!Jak podkreślił w swoim wystąpieniu Prezes Mateusz Kowalewski „Przedsiębiorcy powinni posiadać platformę, która umożliwia spotykanie się, wymianę poglądów, wypracowywanie wspólnych stanowisk w istotnych sprawach, mieć możliwość skutecznego oddziaływania na sytuację w najbliższym otoczeniu, ale także satysfakcję z tworzenia pewnej wspólnoty.

Aby to się działo, Izba powinna nieustannie pracować na rzecz pozyskiwania nowych, wartościowych członków. Oznacza to konieczność rozszerzania aktywności poza Konin i najbliższą okolicę.

W związku z tym należy wysłać do przedsiębiorców ważny sygnał: nasza Izba zapraszafirmy z pobliskich powiatów, w szczególności słupeckiego i kolskiego.”

W związku z dzisiejszą decyzją zapraszamy przedstawicieli mediów na BRIEFING w najbliższy piątek 28.10.2022 r. na godz. 12.00 do siedziby izby gospodarczej ul. Zakładowa 11 ‼️

Dziękujemy Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich na gościnność i pomoc przy organizacji Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia.