W niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

W okrojonym składzie, z tylko trzema zawodnikami rezerwowymi i to trzema bramkarzami, Nasz Górnik Konin podejmował Stal Pleszew. Od pierwszych minut w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu, spychając przeciwnika do głębokiej obrony.

Wynik meczu otworzył fenomenalnym strzałem z 40 metrów Mikołaj Nowak. Śmiało można powiedzieć, że ten gol był ozdobą dzisiejszego meczu.

Kolejne trafienie, jeszcze przed przerwą, dołożył Szymon Szofer, który wykorzystał świetne podanie Igora Wałęsy.

W drugiej połowie swoje trafienia dołożyli Jakub Kościański, zawodnik SMS Konin oraz Nasz nominalny bramkarz Dawid Chochenzy, który wykończył akcję bramkarzy grających dziś w polu, Kacpra Staszaka i Jakuba Radwańskiego.

Ciężka praca, wiara w siebie, wytrwałość w dążeniu do celu i ogromne chęci do gry, tak po krótce można opisać Nasz zespół, który z tygodnia na tydzień prezentuje się lepiej na boisku.

Pniemy się w górę tabeli, a mamy jeden mecz rozegrany mniej od pozostałych drużyn

🔝BRAWO DRUŻYNA 👏👏👏Górnik Konin

🆚️Stal Pleszew 4-0

⚽️Mikołaj Nowak

⚽️Szymon Szofer

⚽️Jakub Kościański

⚽️Dawid Chochenzy

Skład Górnika:Oskar Strużyński – Igor Wałęsa, Mateusz Gajewski, Jakub Jagodziński, Filip Drozdek, Mikołaj Nowak, Jakub Gołza, Filip Krawiec, Jakub Kościański, Szymon Szofer, Sebastian Florkowski, Dawid Chochenzy, Kacper Staszak, Jakub Radwański.

Nasza drużyna to więcej jak zespół, a Górnik to więcej jak klub 🤍💙

Krzysztof Gadomski